KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145415
nr 1414 5415
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Gärdesgård, monogramsignerad. Olja på duk, 43x50, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:16:31
23/8 14:12:16
150 kr
23/8 18:11:31
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg